Kalite Politikamiz

Firma üst yönetimimiz tarafindan, firmamiz amaçlarini belirten ve hedeflerine yol gösteren, sürekli gelistirmeyi amaçlayan ve bu konuda taahhüdünü belirten kalite politikamizi belirleyerek, imzalamis ve yayinlamistir. Bu politika verilen egitimlerle tüm çalisanlarimiza iletilerek anlamalari ve kavramalari saglanmistir. Firmamizda görünen yerlere asilarak çalisanlarimiz, müsterilerimiz ve tedarikçilerimiz için devamli olarak amaçlarimizin ve taahhütlerimizin görülmesi saglanmistir.

Kalite politikamiz, her yil uygunlugu, etkinligi, amaç ve hedeflerimizin göstergesi olup olmadigi amaci ile gözden geçirilir. Kalite politikamiz kontrollü bir dokümandir.

Amacimiz, firmamizi uluslararasi boyutta, kalite, fiyat ve verimlilik açisindan rekabet edebilir seviyede mal üretebilen, müsteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli gelisen bir sanayi kurulusu haline getirmektir. Buna yönelik olarak hazirladigimiz Kalite Politikamiz asagida belirtilmistir;

  • Isil islem sektöründe hizmet verdigimiz müsterilerimizin istek ve beklentilerini kalite, hizmet ve fiyatin en iyisini sunarak karsilamak.
  • Her bir süreç bir önceki sürecin müsterisi yaklasimi ile hareket ederek iç müsteri memnuniyetini saglamak.
  • Isil islem hizmeti ve firin imalatinin gerçeklestirilmesinde en önemli kaynagin kalite oldugu bilinciyle hareket ederek kalite kontrol edilmez üretilir ilkesini benimsemek.
  • Çalisanlarimizi egiterek ve katilimlarini saglayarak kalitemizi sürekli gelistirmek.
  • Emek, isil islem firini, enerji, ham malzeme degerlerini verimli kullanmak.
  • Isil islem sektöründe pazar payini sürekli arttirarak sektörde lider firmalar arasinda yer almak.
  • Çevreye gereken önemi göstererek, zarar verebilecek faaliyetlerden kaçinmak.

Kalite Belgelerimiz

ISO 9001-2015 Imes
ISO 9001-2015 Esenyurt
ISO 9001-2015 Gebze